БАТАРЕЙКИ, АКУМУЛЯТОРИ

БАТАРЕЙКИ, АКУМУЛЯТОРИ

Дізнатись наявність товару
Дізнатись наявність товару

Основні різновиди батарей та акумуляторів.

Кожен клієнт зможе знайти потрібне обладнання для вирішення будь-якого завдання, пов’язаного з електромережами та електроприладами.

Батарейки із сольовим електролітом. Вони ж цинк-вуглецеві – найдешевші хімічні джерела струму з існуючих. На серйозне навантаження не розраховані: у ліхтарі їх вистачить на п’ятнадцять хвилин, а у фотоапараті може не вистачити і на один кадр. При негативних температурах їх ємність прагне до 0. Призначення сольових батарей – пульти дистанційного керування, годинник, електронні термометри (пристрої, енергоспоживання яких укладається в десятки міліампер).

Батарейки із лужним електролітом. Багато хто називає їх “алкаліновими” – це калька з англійського alkaline, тобто “луг”. Негативний полюс лужної батареї складається з цинкового порошку — порівняно з цинковим корпусом сольових елементів, використання порошку дозволяє збільшити швидкість протікання хімічних реакцій, а отже, і струм, що віддається батареєю. Основною ж відмінністю від сольових батарей є тип електроліту: у лужних його якості використовується гідроксид калію. Лужні батареї добре підходять для пристроїв з енергоспоживанням від десятків до кількох сотень міліампер – при ємності близько 2-3А* год вони забезпечують цілком прийнятний час роботи. Є у них і суттєвий мінус: великий внутрішній опір. Якщо навантажити батарею великим струмом, її напруга сильно впаде, а значна частина енергії буде витрачатися на нагрівання самої батареї – в результаті ефективна ємність лужних батарей сильно залежить від навантаження.

Літійові батареї. Зазвичай вони розраховані на напругу, кратну 3В, тому більшість типів літієвих батарейок із півторавольтовими сольовими та лужними не взаємозамінні. Існують і літієві батареї на напругу 1,5 В, виконані в стандартних розмірах АА та ААА – їх можна використовувати в будь-якій техніці, розрахованій на звичайні сольові або лужні батареї.

Нікель-кадмієві (Ni-Cd) акумулятори. Основною альтернативою батарейкам є акумулятори – джерела струму, хімічні процеси в яких є оборотними. Нікель-кадмієві акумулятори надійні та довговічні (їх можна зберігати до п’яти років, а заряджати при правильному використанні до 1000 разів), добре працюють при низьких температурах (при -20°С, їх ємність становить 75% від номінальної) і легко витримують великі струми розряду, можуть заряджатися як малими, і великими струмами.

Нікель-металгідридні (Ni-MH) акумулятори. На відміну від нікель-кадмієвих батарей, нікель-металгідридні не містять важких металів, а значить, нешкідливі для навколишнього середовища і не вимагають спеціальної переробки під час утилізації. При тих же розмірах Ni-MH акумулятори мають вдвічі-втричі більшу ємність — для найпоширеніших акумуляторів формату AA вона сягає 2700 мА*год проти 1000 мА*год у нікель-кадмієвих.

ВСЕ, ЩО ВАМ ПОТРІБНО

КАТАЛОГ ПРОДУКЦІЇ

Акумуляторні батарейки

Батарейки літієві

Батарейки срібно-цинкові

Батарейки лужні

Батарейки сольові

Дізнатись наявність товару

Для отримання консультації зателефонуйте нам за телефоном

093 876 6893

067 728 5247

або заповніть форму зворотнього зв’язку

Форма зворотнього зв’язку

ЩО ПРО НАС ГОВОРЯТЬ

Відгуки

Serhiy Kaminskyy
Serhiy Kaminskyy
2019-05-17
Хороші продавці, хороша цінова політика. Добре орієнтуються в даній сфері. Порадять, підберуть. Навіть майстрів по монтажу запропонують.
Евгений Владимирович
Евгений Владимирович
2019-05-17
Великий асортимент товарів, та доступні ціни))) також, можна отримати знижку при купівлі кількох позицій. Рекомендую
Kateryna Kalenchenko
Kateryna Kalenchenko
2019-05-17
Все на найвищому рівні. Висококваліфіковані та доброзичливі менеджери, низькі ціни, товари гарної якості.
Володимир Штангрет
Володимир Штангрет
2019-05-17
Великий вибір, хороші спеціалісти порадять щодо монтажу, ціни приємніші ніж у епіцентрі . Рекомендую!!!
Kateryna K.
Kateryna K.
2019-05-17
Все пояснили і допомогли підібрати до ремонту. Рекомендую.
Написати відгук