Як під’єднати однофазне реле напруги

Як під’єднати однофазне реле напруги

Як під’єднати однофазне РЕЛЕ НАПРУГИ
Звичайно найпростіший і надійний спосіб встановити та під’єднати реле напруги — це звернеться до електрика. Але якщо такий варіант Вам не підходить тому, що у своєму будинку Ви любите робити все своїми руками, то тоді Вам необхідно дочитати цю статтю до кінця, щоб розібратися як це необхідно зробити.

Основне правило при роботі з електрикою — це переконатися в тому, що напруга в мережі відсутня. Після чого можна сміливо приступати до роботи.

В основному однофазні автомати від перепадів напруги мають три виходи: нуль (N), фаза вхід і фаза вихід.

Пристрій для захисту побутового електрообладнання має здатність навантаження 32 Ампера, а це значить, що на нього можна підключати навантаження потужністю 6,5 – 7 кВт. Максимальний же струм навантаження НЕ повинен перевищувати 40 Ампер.

Реле напругикріпиться на DIN-рейку, як і звичайні автоматичні вимикачі.

Буква “t” говорить про те, що у такого реле напруги вбудований термодатчик, що реагує на внутрішню температуру контактів реле-автомата. У випадки, якщо контакти з часом почнуть псуватись і відгорати, то датчик спрацює, і навантаження проходить через реле, буде відключена.

Установка і підключення реле напруги.

Встановити пристрій на DIN- рейку і надійно закріпити. Під’єднати вхідний і вихідний фазні дроти, перетин не менше 4-6 ммкв. Якщо провід багатожильний або мідний, то на нього необхідно одягнути наконечник, або ж залудіть припоєм. Клеми “нуль” можна приєднати 0,5-1,5 ммкв., Через те, що він не несе великого навантаження, він служить тільки для харчування самої електронної схеми реле.